Parfém Davidoff Cool Water Intense – EDP 125 ml

  • Parfém Davidoff Cool Water Intense – EDP 125 ml (Parfémová voda),
  • Citrusová vůně pro muže,
  • Parfémy Davidoff prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Davidoff Cool Water Intense – EDP 125 ml

Cool Water Intense z roku 2019 je svěží vůně, která obsahuje pouhé tři složky. Otevírá se tóny zelené mandarinky, aby následně přešla do sladkých exotických akordů kokosu a uzavřela se ambrovým základem. 
Jejím nosem je Annick Menardo.

Vonné složky parfému

Také parfémy Davidoff charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Davidoff Cool Water Intense – EDP 125 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

zelená mandarinka

Srdce

kokos

Základ

ambra

Kde koupit originální parfémy Davidoff?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Davidoff Cool Water Intense – EDP 125 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Davidoff.

Koupit parfém

Recenze parfému Davidoff Cool Water Intense – EDP 125 ml

Máte zkušenosti s parfémem Davidoff Cool Water Intense – EDP 125 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Davidoff. Napsat recenzi »

Napsat komentář