Parfém Davidoff Cool Water Woman Summer Edition 2019 – EDT 100 ml

  • Parfém Davidoff Cool Water Woman Summer Edition 2019 – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Davidoff prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Davidoff Cool Water Woman Summer Edition 2019 – EDT 100 ml

Letos v létě se vydejte na nezapomenutelnou cestu s Davidoff Cool Water Woman Summer Edition, vzdušnou a velmi ženskou vůní. Přeneste své smysly do nádherných modrých vod Tichého oceánu … a ponořte se. Vůně začíná ovocně-vodní melounovou notou, srdce je jemná kytice konvalinek a základ je z neuvěřitelného kořene fialky.
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Davidoff charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Davidoff Cool Water Woman Summer Edition 2019 – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

meloun

Srdce

konvalinka

Základ

kořen fialky

Kde koupit originální parfémy Davidoff?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Davidoff Cool Water Woman Summer Edition 2019 – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Davidoff.

Koupit parfém

Recenze parfému Davidoff Cool Water Woman Summer Edition 2019 – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Davidoff Cool Water Woman Summer Edition 2019 – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Davidoff. Napsat recenzi »

Napsat komentář