Parfém Diesel Bad Intense – EDP 50 ml

  • Parfém Diesel Bad Intense – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně pro muže,
  • Parfémy Diesel prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Diesel Bad Intense – EDP 50 ml

Bad Intense je intenzivnější a smyslnější vůně než ta původní. Vůně se znovu mísí s omamnými akordy tabáku a kaviáru a vytváří nečekaný podpis. Návyková a smyslná vůně začíná návalem muškátového oříšku, skořice a bergamotu. Poté tento horký koktejl osvěží kaviárový akord. Nakonec ukáže svoji sílu dřevo a tabák, díky kterým už nebudete chtít nic jiného.Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Vonné složky parfému

Také parfémy Diesel charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Diesel Bad Intense – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

muškátový oříšek, skořice, bergamot

Srdce

kaviár

Základ

tabák, dřevo

Kde koupit originální parfémy Diesel?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Diesel Bad Intense – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Diesel.

Koupit parfém

Recenze parfému Diesel Bad Intense – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Diesel Bad Intense – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Diesel. Napsat recenzi »

Napsat komentář