Parfém Dior Dior Homme 2020 – EDT 150 ml

  • Parfém Dior Dior Homme 2020 – EDT 150 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Dior prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Dior Dior Homme 2020 – EDT 150 ml

Dior Homme je dřevitá vůně pro může. Navazuje na verze z roku 2005 a 2011. Představuje návrat ke klasice a jednochosti. Parfumérem této vůně byl Francois Demachy, který chtěl definovat mužskou smyslnost. Vůně je dřevitá, hřejivá a smyslná. Tváří vůně je herece Robert Pattison.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Dior charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Dior Dior Homme 2020 – EDT 150 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, růžový pepř, elemi

Srdce

patchouli, cedr, kašmírové dřevo

Základ

pižmo, vetiver

Kde koupit originální parfémy Dior?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Dior Dior Homme 2020 – EDT 150 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Dior.

Koupit parfém

Recenze parfému Dior Dior Homme 2020 – EDT 150 ml

Máte zkušenosti s parfémem Dior Dior Homme 2020 – EDT 150 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Dior. Napsat recenzi »

Napsat komentář