Parfém Dior Eau Sauvage Parfum 2017 – EDP 50 ml

  • Parfém Dior Eau Sauvage Parfum 2017 – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Dior prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Dior Eau Sauvage Parfum 2017 – EDP 50 ml

Eau Sauvage 2017 je nová verze předchozí Eau Sauvage z roku 2012. Hlavu tvoří citrus cedrát, svěží bergamot a levandule, v srdci ucítíte haitský vetiver a na závěr vás ovanou akordy filipínské pryskyřice elemi.

Vonné složky parfému

Také parfémy Dior charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Dior Eau Sauvage Parfum 2017 – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

cedrát, bergamot, levandule

Srdce

haitský vetiver

Základ

elemi

Kde koupit originální parfémy Dior?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Dior Eau Sauvage Parfum 2017 – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Dior.

Koupit parfém

Recenze parfému Dior Eau Sauvage Parfum 2017 – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Dior Eau Sauvage Parfum 2017 – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Dior. Napsat recenzi »

Napsat komentář