Parfém Dior Hypnotic Poison Roller Pearl – EDT 20 ml – roll-on

  • Parfém Dior Hypnotic Poison Roller Pearl – EDT 20 ml – roll-on (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Dior prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Dior Hypnotic Poison Roller Pearl – EDT 20 ml – roll-on

Hypnotic Poison Roller Pearl z kolekce Poison je orientálně-vanilková vůně pro ženy. Obsahuje mandle, sladkou vanilku, jasmín, badyán, santalové dřevo a pižmo. Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Dior charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Dior Hypnotic Poison Roller Pearl – EDT 20 ml – roll-on a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mandle, vanilka, jasmín, santalové dřevo, badyán, pižmo

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Dior?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Dior Hypnotic Poison Roller Pearl – EDT 20 ml – roll-on, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Dior.

Koupit parfém

Recenze parfému Dior Hypnotic Poison Roller Pearl – EDT 20 ml – roll-on

Máte zkušenosti s parfémem Dior Hypnotic Poison Roller Pearl – EDT 20 ml – roll-on? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Dior. Napsat recenzi »

Napsat komentář