Parfém Dior J´Adore Infinissime – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Dior J´Adore Infinissime – EDP – TESTER 100 ml (Testery parfémů),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Dior prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Dior J´Adore Infinissime – EDP – TESTER 100 ml

J’Adore Infinissime je úžasná vůně pro elegantní ženy. Její výjimečná hlava obsahuje růžový pepř, červený pomeranč a bergamot. Srdce rozehřeje každého z nás díky konvalince, tuberóze, ylang-ylangu, jasmínu a růže. Konec je skvělý díky santalovému dřevu. Vůně byla uvedena na trh v září 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Dior charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Dior J´Adore Infinissime – EDP – TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

růžový pepř, bergamot, červený pomeranč

Srdce

tuberóza, konvalinka, ylang-ylang, jasmín, růže

Základ

santalové dřevo

Kde koupit originální parfémy Dior?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Dior J´Adore Infinissime – EDP – TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Dior.

Koupit parfém

Recenze parfému Dior J´Adore Infinissime – EDP – TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Dior J´Adore Infinissime – EDP – TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Dior. Napsat recenzi »

Napsat komentář