Parfém Dior Miss Dior (2019) Roller Pearl – EDT 20 ml – roll-on

  • Parfém Dior Miss Dior (2019) Roller Pearl – EDT 20 ml – roll-on (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Dior prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Dior Miss Dior (2019) Roller Pearl – EDT 20 ml – roll-on

Miss Dior 2019 je chyprově-květinová vůně pro ženy. Z počátku ucítíte svěží červený pomeranč a mandarinku. V srdci ucítíte kombinaci konvalinky, májové a velkokvěté růže z Grasse. Základ je tvořen pačuli.

Vonné složky parfému

Také parfémy Dior charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Dior Miss Dior (2019) Roller Pearl – EDT 20 ml – roll-on a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

červený pomeranč, mandarinka

Srdce

májová růže, konvalinka, růže velkokvětá

Základ

pačuli

Kde koupit originální parfémy Dior?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Dior Miss Dior (2019) Roller Pearl – EDT 20 ml – roll-on, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Dior.

Koupit parfém

Recenze parfému Dior Miss Dior (2019) Roller Pearl – EDT 20 ml – roll-on

Máte zkušenosti s parfémem Dior Miss Dior (2019) Roller Pearl – EDT 20 ml – roll-on? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Dior. Napsat recenzi »

Napsat komentář