Parfém Dior Poison Girl Roller Pearl – EDT 20 ml – roll-on

  • Parfém Dior Poison Girl Roller Pearl – EDT 20 ml – roll-on (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Dior prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Dior Poison Girl Roller Pearl – EDT 20 ml – roll-on

V lednu 2016 představila značka Dior vůni Poison Girl. Tato orientálně-vanilková vůně pro dívky a ženy se otevírá tóny hořkého pomeranče, který postupně vystřídá damašská růže a růže z Grasse, následované tóny mandle, toluánského balzámu, vanilky, santalového dřeva a fazole tonky.

Vonné složky parfému

Také parfémy Dior charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Dior Poison Girl Roller Pearl – EDT 20 ml – roll-on a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

hořký pomeranč

Srdce

damašská růže, růže z Grasse

Základ

mandle, toluánský balzám, vanilka, santalové dřevo, fazole tonka

Kde koupit originální parfémy Dior?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Dior Poison Girl Roller Pearl – EDT 20 ml – roll-on, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Dior.

Koupit parfém

Recenze parfému Dior Poison Girl Roller Pearl – EDT 20 ml – roll-on

Máte zkušenosti s parfémem Dior Poison Girl Roller Pearl – EDT 20 ml – roll-on? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Dior. Napsat recenzi »

Napsat komentář