Parfém Dior Sauvage Parfum – P 2 ml – odstřik s rozprašovačem

  • Parfém Dior Sauvage Parfum – P 2 ml – odstřik s rozprašovačem (Parfém),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Dior prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Dior Sauvage Parfum – P 2 ml – odstřik s rozprašovačem

Sauvage Parfum je orientálně-fougerová vůně pro muže. Hlavu tvoří bergamot, mandarinka a pryskyřice elemi. V srdci ucítíte santalové dřevo a na závěr se rozvoní fazole tonka, vanilka a pryskyřice olibanum. Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Dior charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Dior Sauvage Parfum – P 2 ml – odstřik s rozprašovačem a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, mandarinka, elemi

Srdce

santalové dřevo

Základ

fazole tonka, olibanum, vanilka

Kde koupit originální parfémy Dior?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Dior Sauvage Parfum – P 2 ml – odstřik s rozprašovačem, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Dior.

Koupit parfém

Recenze parfému Dior Sauvage Parfum – P 2 ml – odstřik s rozprašovačem

Máte zkušenosti s parfémem Dior Sauvage Parfum – P 2 ml – odstřik s rozprašovačem? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Dior. Napsat recenzi »

Napsat komentář