Parfém Diptyque Eau De Lierre – EDT 100 ml

  • Parfém Diptyque Eau De Lierre – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Diptyque prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Diptyque Eau De Lierre – EDT 100 ml

Jemná zelená, nahořkle svěží vůně čerstvě rozdrcených lístků břečťanu zalitých rosou, bramboříku, zeleného pepře a růžového dřeva, která evokuje nepopsatelnou vůni květinářství, kde se ve vzduchu mísí vůně zeleného listoví, květin a vody.Vůně byla uvedena na trh v roce 2006.

Vonné složky parfému

Také parfémy Diptyque charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Diptyque Eau De Lierre – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

lístky břečťanu, zelený pepř

Srdce

brambořík, muškát

Základ

ambra, dřevo

Kde koupit originální parfémy Diptyque?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Diptyque Eau De Lierre – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Diptyque.

Koupit parfém

Recenze parfému Diptyque Eau De Lierre – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Diptyque Eau De Lierre – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Diptyque. Napsat recenzi »

Napsat komentář