Parfém Diptyque L`Eau Trois – EDT 100 ml

  • Parfém Diptyque L`Eau Trois – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Diptyque prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Diptyque L`Eau Trois – EDT 100 ml

Původ tohoto jména je záhadný. Týká se to tří moudrých králů, tří zakladatelů Diptyque nebo třetí vůně vytvořené značkou? Na vrcholu hory Athos jsme po dlouhé procházce hledali úkryt před hořícím sluncem ve zdech kláštera. Když jsme otevřeli dveře, vůně pryskyřičného keře se mísila s kadidlem a myrhou během bohoslužby. Kořeněná, dřevitá vůně, tajemná a uklidňující.Vůně byla uvedena na trh v roce 1975.

Vonné složky parfému

Také parfémy Diptyque charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Diptyque L`Eau Trois – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

myrha, kadidlo, citrusy, rozmarýn

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Diptyque?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Diptyque L`Eau Trois – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Diptyque.

Koupit parfém

Recenze parfému Diptyque L`Eau Trois – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Diptyque L`Eau Trois – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Diptyque. Napsat recenzi »

Napsat komentář