Parfém Diptyque L`Ombre Dans L`Eau – EDT 100 ml

  • Parfém Diptyque L`Ombre Dans L`Eau – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Diptyque prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Diptyque L`Ombre Dans L`Eau – EDT 100 ml

Tato zelená květinová vůně, která evokuje procházku anglickou zahradou, patří od svého vzniku k nejoriginálnějším a nejoblíbenějším vůním Diptyque. L´Ombre Dans L´Eau míchá svěžest růží s pronikavě zelenými nóty lístků a pupenů černého rybízu.Vůně byla uvedena na trh v roce 1983.

Vonné složky parfému

Také parfémy Diptyque charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Diptyque L`Ombre Dans L`Eau – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, lístky a pupeny černého rybízu, mandarinka

Srdce

bulharská růže

Základ

pižmo, šedá ambra

Kde koupit originální parfémy Diptyque?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Diptyque L`Ombre Dans L`Eau – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Diptyque.

Koupit parfém

Recenze parfému Diptyque L`Ombre Dans L`Eau – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Diptyque L`Ombre Dans L`Eau – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Diptyque. Napsat recenzi »

Napsat komentář