Parfém Diptyque Tempo – EDP 75 ml

  • Parfém Diptyque Tempo – EDP 75 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Diptyque prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Diptyque Tempo – EDP 75 ml

Zemité Tempo vzniklo jako pocta pačuli – olfaktorické ikoně šedesátých let a symbolu svobody, duchovna a nadějí jedné generace, která se rozhodla změnit budoucnost. Smícháním tří různých extrakcí pačuli z indonéského ostrova Sulawesi se značce Diptyque podařilo vytvořit sofistikovanou, elegantní, sametově-dřevitou vůni, která s pomocí aromatické šalvěje, čaje maté a fialkových lístků odhaluje mimořádnou krásu této surové ingredience.Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Diptyque charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Diptyque Tempo – EDP 75 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, jasmín, růžový pepř

Srdce

fialkové listy, pačuli

Základ

maté, šalvěj

Kde koupit originální parfémy Diptyque?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Diptyque Tempo – EDP 75 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Diptyque.

Koupit parfém

Recenze parfému Diptyque Tempo – EDP 75 ml

Máte zkušenosti s parfémem Diptyque Tempo – EDP 75 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Diptyque. Napsat recenzi »

Napsat komentář