Parfém Diptyque Volutes – EDP 75 ml

  • Parfém Diptyque Volutes – EDP 75 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Diptyque prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Diptyque Volutes – EDP 75 ml

1930, zaoceánský parník směřující do Saigonu. Na horní palubě zůstávají ženy ve večerních šatech, držáky cigaret v ruce a orchestr hraje v salonku. Z jeho dětských vzpomínek si Yves Coueslant zachoval zvuky a vůně: jemný tabák stoupající v pramíncích, mísící se s pudrovou vůní make-upu. Udělejte si výlet do říše divů s hlubokými, bohatými tóny této vůně – robustní směs silných pižmových tónů, která je pouze transformační. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

Vonné složky parfému

Také parfémy Diptyque charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Diptyque Volutes – EDP 75 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

tabák, kosatec, med, koření, styrax

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Diptyque?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Diptyque Volutes – EDP 75 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Diptyque.

Koupit parfém

Recenze parfému Diptyque Volutes – EDP 75 ml

Máte zkušenosti s parfémem Diptyque Volutes – EDP 75 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Diptyque. Napsat recenzi »

Napsat komentář