Parfém DKNY Be Delicious – EDP 50 ml

  • Parfém DKNY Be Delicious – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy DKNY prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému DKNY Be Delicious – EDP 50 ml

Vůně snoubící v sobě atmosféru zralého města plného nových možností. Ochutnejte život ve stylu New Yorku. První pokušení – je to vůně Evy, která u Adama vzbuzuje chtíč a touhu. Nevinná, sexy, svěží, provokativní, smyslná, přívětivá a svůdná senzace, která vás nutí dotknout se, přivonět si a podělit se o ni s ostatními. DKNY Be Delicious – svěžest z New Yorku. Ukousněte si kus života a užijete si ho!

Vonné složky parfému

Také parfémy DKNY charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém DKNY Be Delicious – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

grapefruit, okurka, magnólie

Srdce

tuberóza, růže, konvalinka, fialka, jablko

Základ

dřevité tóny, bílá ambra

Kde koupit originální parfémy DKNY?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém DKNY Be Delicious – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky DKNY.

Koupit parfém

Recenze parfému DKNY Be Delicious – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem DKNY Be Delicious – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky DKNY. Napsat recenzi »

Napsat komentář