Parfém DKNY Be Extra Delicious – EDP 50 ml

  • Parfém DKNY Be Extra Delicious – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy DKNY prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému DKNY Be Extra Delicious – EDP 50 ml

Oslavte a vychutnejte si sladkou stránku života. Užijte si lákavou směs sladkých lahůdek. Zpočátku můžete v první vrstvě vůně cítit tóny čerstvé hrušky, bergamotu, frézie a šťavnatého černého rybízu. V srdci ucítíte konvalinku, čerstvé pivoňky a gardénie, ke kterým je přidán nádech heliotropu. Sladká vlna pokračuje malinovou explozí zabalenou do krémové karamelové mašle.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy DKNY charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém DKNY Be Extra Delicious – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

černý rybíz, hruška, frézie, bergamot

Srdce

pivoňka, konvalinka, heliotrop, gardénie

Základ

ambroxan, malina, karamel

Kde koupit originální parfémy DKNY?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém DKNY Be Extra Delicious – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky DKNY.

Koupit parfém

Recenze parfému DKNY Be Extra Delicious – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem DKNY Be Extra Delicious – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky DKNY. Napsat recenzi »

Napsat komentář