Parfém DKNY DKNY Women Summer 2020 – EDT 100 ml

  • Parfém DKNY DKNY Women Summer 2020 – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy DKNY prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému DKNY DKNY Women Summer 2020 – EDT 100 ml

DKNY představila novou vůni Women Summer 2020. Je určená pro ženy, které si užívají život. V ovocné hlavě ucítíme malinu, hrušku, mandarinku a sorbet. Srdce provoní pomerančový květ, mučenka a překrásná čistá lilie. Pižmo s jantarem a santalovým dřevem se ujme pozice v základu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy DKNY charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém DKNY DKNY Women Summer 2020 – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

hruška, mandarinka, malina, sorbet

Srdce

pomerančový květ, mučenka, lilie

Základ

pižmo, jantar, santalové dřevo

Kde koupit originální parfémy DKNY?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém DKNY DKNY Women Summer 2020 – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky DKNY.

Koupit parfém

Recenze parfému DKNY DKNY Women Summer 2020 – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem DKNY DKNY Women Summer 2020 – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky DKNY. Napsat recenzi »

Napsat komentář