Parfém Dolce & Gabbana Light Blue Love Is Love Pour Homme – EDT 125 ml

  • Parfém Dolce & Gabbana Light Blue Love Is Love Pour Homme – EDT 125 ml (Toaletní voda),
  • Italské vůně pro muže,
  • Parfémy Dolce & Gabbana prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Dolce & Gabbana Light Blue Love Is Love Pour Homme – EDT 125 ml

Láska je láska! Podpořte dny odpočinku a zábavy sexy zmrzlinovou ovocnou vůní. Ve společnosti zabodujete i moderním světle modrým flakonem se stříbrnými detaily. Její hlavu ovládá bergamot, jablko, mandarinka a grapefruit. V srdci zaboduje rozmarýn, jablko, růžový pepř a slaďoučká zmrzlina. Konec obohatí ambra, vanilka a pižmo.Vůně byla uvedena na trh v březnu 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Dolce & Gabbana charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Dolce & Gabbana Light Blue Love Is Love Pour Homme – EDT 125 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, jablko, mandarinka, grapefruit

Srdce

rozmarýn, jablko, růžový pepř, zmrzlina

Základ

ambra, vanilka, pižmo

Kde koupit originální parfémy Dolce & Gabbana?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Dolce & Gabbana Light Blue Love Is Love Pour Homme – EDT 125 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Dolce & Gabbana.

Koupit parfém

Recenze parfému Dolce & Gabbana Light Blue Love Is Love Pour Homme – EDT 125 ml

Máte zkušenosti s parfémem Dolce & Gabbana Light Blue Love Is Love Pour Homme – EDT 125 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Dolce & Gabbana. Napsat recenzi »

Napsat komentář