Parfém Dolce & Gabbana The One for Men Intense – EDP 100 ml

  • Parfém Dolce & Gabbana The One for Men Intense – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně pro muže,
  • Parfémy Dolce & Gabbana prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Dolce & Gabbana The One for Men Intense – EDP 100 ml

Značka Dolce & Gabbana představuje intenzivní parfém pro může. Vyznačuje se nadčasovou sofistikovaností, která zvyšuje neodolatelný magnetismus člověka, který ho nosí. Elegantní černý flakon, který je symbolem elegance, smyslnosti a tradice, je zvýrazněn zářivými zlatými detaily, které odrážejí charakteristické aspekty vůně uvnitř. 
Novinka roku 2020. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Dolce & Gabbana charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Dolce & Gabbana The One for Men Intense – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

neroli, cypřiš, kardamon

Srdce

kašmír, šalvěj, benzoin

Základ

neroli, kůže, labdanum, pačuli

Kde koupit originální parfémy Dolce & Gabbana?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Dolce & Gabbana The One for Men Intense – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Dolce & Gabbana.

Koupit parfém

Recenze parfému Dolce & Gabbana The One for Men Intense – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Dolce & Gabbana The One for Men Intense – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Dolce & Gabbana. Napsat recenzi »

Napsat komentář