Parfém Dsquared² Red Wood – EDT 100 ml

  • Parfém Dsquared² Red Wood – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Dsquared² prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Dsquared² Red Wood – EDT 100 ml

Red Wood je perfektní toaletní voda pro mladé a divoké ženy. Jako její červený flakon, tak i vůně sama o sobě je velice odvážná. Na začátku kompozice stojí lahodná brusinka a růžový pepř. V srdci ucítíme růži, magnólii a liči. A jako v oblacích se cítíme díky pižmu, cedrovému dřevu a ambře.  
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Dsquared² charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Dsquared² Red Wood – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

růžový pepř, brusinka

Srdce

růže, magnólie, liči

Základ

pižmo, cedrové dřevo, ambra

Kde koupit originální parfémy Dsquared²?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Dsquared² Red Wood – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Dsquared².

Koupit parfém

Recenze parfému Dsquared² Red Wood – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Dsquared² Red Wood – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Dsquared². Napsat recenzi »

Napsat komentář