Parfém Dunhill Desire Extreme – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfém Dunhill Desire Extreme – EDT – TESTER 100 ml (Testery parfémů),
  • Citrusová vůně pro muže,
  • Parfémy Dunhill prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Dunhill Desire Extreme – EDT – TESTER 100 ml

Desire Extreme je odvážná a kořeněná vůně. Nezapomenutelnou, kožovitou vůni má nosit muž, který si chce, aby si ho někdo všiml. Vrchní nota poskytuje energizující splash citrusů. Osvěžující a povzbuzující vůně otevírá možnosti, které jsou před námi. Vždy zelený cypřiš propůjčuje hlubokou zemitost a uzemňuje krvavý pomeranč s pocitem síly a odvahy. Nakonec bohatý jantar ukončí motiv vůně pižmovou sladkostí.Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Vonné složky parfému

Také parfémy Dunhill charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Dunhill Desire Extreme – EDT – TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

krvavý pomeranč, bergamot, šafrán

Srdce

cypřiš, šalvěj

Základ

kůže, jantar, pačuli, vetiver

Kde koupit originální parfémy Dunhill?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Dunhill Desire Extreme – EDT – TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Dunhill.

Koupit parfém

Recenze parfému Dunhill Desire Extreme – EDT – TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Dunhill Desire Extreme – EDT – TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Dunhill. Napsat recenzi »

Napsat komentář