Parfém Elie Saab Le Parfum Royal – EDP 90 ml

  • Parfém Elie Saab Le Parfum Royal – EDP 90 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Elie Saab prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Elie Saab Le Parfum Royal – EDP 90 ml

Zůstaňte v plné koncentraci sama na sebe i v dnešním zrychleném světě. Parfémovaná voda Le Parfum Royal vám zajistí napojení na zdroj vnitřní síly a sebejistoty. Hlava odkývá vůni šťavnaté mandarinky, srdce otevírají tóny neroli a dvou druhů růží. Na konci vás potěší vanilka, jantar, santalové dřevo a pačuli. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Elie Saab charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Elie Saab Le Parfum Royal – EDP 90 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mandarinka

Srdce

neroli, turecká růže, bulharská růže

Základ

vanilka, jantar, santalové dřevo, pačuli

Kde koupit originální parfémy Elie Saab?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Elie Saab Le Parfum Royal – EDP 90 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Elie Saab.

Koupit parfém

Recenze parfému Elie Saab Le Parfum Royal – EDP 90 ml

Máte zkušenosti s parfémem Elie Saab Le Parfum Royal – EDP 90 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Elie Saab. Napsat recenzi »

Napsat komentář