Parfém Elizabeth Arden Green Tea Pomegranate – EDT 100 ml

  • Parfém Elizabeth Arden Green Tea Pomegranate – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Elizabeth Arden prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Elizabeth Arden Green Tea Pomegranate – EDT 100 ml

Green Tea Pomegranate z kolekce Green Tea je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlavu tvoří granátové jablko, marakuja, bergamot a tangelo (kříženec mandarinky a pomela, nebo grepu). Srdce se skládá z bílé magnólie, lístků fialek, čaje Earl Grey a aromatické byliny davana. Kompozici uzavírá malinový květ, mech, maté a pižmo.
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Elizabeth Arden charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Elizabeth Arden Green Tea Pomegranate – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

granátové jablko, marakuja, bergamot, tangelo

Srdce

čaj earl grey, bílá magnólie, lístky fialky, davana

Základ

maté, květ maliny, mech, pižmo

Kde koupit originální parfémy Elizabeth Arden?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Elizabeth Arden Green Tea Pomegranate – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Elizabeth Arden.

Koupit parfém

Recenze parfému Elizabeth Arden Green Tea Pomegranate – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Elizabeth Arden Green Tea Pomegranate – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Elizabeth Arden. Napsat recenzi »

Napsat komentář