Parfém Elizabeth Arden My Fifth Avenue – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Elizabeth Arden My Fifth Avenue – EDP – TESTER 100 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Elizabeth Arden prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Elizabeth Arden My Fifth Avenue – EDP – TESTER 100 ml

My Fifth Avenue je květinově-dřevitá vůně pro ženy s pižmovým základem. Hlavu tvoří citron, mandarinka, lístky fialky, ozónové a další květinové akordy. Srdce obsahuje lotus, jasmín, konvalinku, hrušku, růži a hedion. Kompozici uzavírá kombinace pižma, kosatce, ambrového a cedrového dřeva.
Na trh byla uvedena v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Elizabeth Arden charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Elizabeth Arden My Fifth Avenue – EDP – TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

citron, mandarinka, lístek fialky, květinové tóny, ozónové akordy

Srdce

lotus, jasmín, hedione, konvalinka, hruška, růže

Základ

pižmo, ambrové dřevo, kosatec, cedr

Kde koupit originální parfémy Elizabeth Arden?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Elizabeth Arden My Fifth Avenue – EDP – TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Elizabeth Arden.

Koupit parfém

Recenze parfému Elizabeth Arden My Fifth Avenue – EDP – TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Elizabeth Arden My Fifth Avenue – EDP – TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Elizabeth Arden. Napsat recenzi »

Napsat komentář