Parfém Elizabeth Arden White Tea Wild Rose – EDT 100 ml

  • Parfém Elizabeth Arden White Tea Wild Rose – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Elizabeth Arden prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Elizabeth Arden White Tea Wild Rose – EDT 100 ml

White Tea Wild Rose z kolekce White Tea je květinová vůně pro ženy. Hlava obsahuje bílý čaj, hruškový květ, červený rybíz a vonnou trávu palmarosa. V srdci ucítíte bulharskou a tureckou růži, pivoňku a muškátovou šalvěj. Kompozici uzavírá pižmo, mate, fazole tonka a ambra.Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Elizabeth Arden charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Elizabeth Arden White Tea Wild Rose – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bílý čaj, hruškový květ, červený rybíz, palmarosa

Srdce

bulharská růže, turecká růže, pivoňka, šalvěj muškátová

Základ

pižmo, mate, fazole tonka, ambra

Kde koupit originální parfémy Elizabeth Arden?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Elizabeth Arden White Tea Wild Rose – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Elizabeth Arden.

Koupit parfém

Recenze parfému Elizabeth Arden White Tea Wild Rose – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Elizabeth Arden White Tea Wild Rose – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Elizabeth Arden. Napsat recenzi »

Napsat komentář