Parfém Elode Elode Yes I do – EDP 100 ml

  • Parfém Elode Elode Yes I do – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Elode prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Elode Elode Yes I do – EDP 100 ml

Parfémová voda Elode zachycuje pocit skutečné vášně.Černý rybíz je doplněn o květinové srdce růže a esence z pačuli tvoří závěr vůně.

Vonné složky parfému

Také parfémy Elode charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Elode Elode Yes I do – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

černý rybíz

Srdce

růže

Základ

pačuli

Kde koupit originální parfémy Elode?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Elode Elode Yes I do – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Elode.

Koupit parfém

Recenze parfému Elode Elode Yes I do – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Elode Elode Yes I do – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Elode. Napsat recenzi »

Napsat komentář