Parfém Elode Voyage – EDT 100 ml

  • Parfém Elode Voyage – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Elode prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Elode Voyage – EDT 100 ml

Toaletní voda ELODE FOR MAN Voyage v designu i vůni inspirovaná absolutní „topkou“ z prestižních značek. Dřevité tóny a orientální akcenty rozehrají hru plnou elegance, šarmu a přirozené přitažlivosti. Nejprve vás ovane smyslný bergamot. Poté se rozvoní aroma levandule, anýzu, muškátového oříšku a sečuánského pepře a nakonec základ vůně tvořený vanilkou a působivým ambroxanem. 
 

Vonné složky parfému

Také parfémy Elode charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Elode Voyage – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot

Srdce

levandule, anýz, muškátový oříšek, pepř

Základ

vanilka, ambroxan

Kde koupit originální parfémy Elode?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Elode Voyage – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Elode.

Koupit parfém

Recenze parfému Elode Voyage – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Elode Voyage – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Elode. Napsat recenzi »

Napsat komentář