Parfém EP Line Disney Frozen II – EDT 30 ml

  • Parfém EP Line Disney Frozen II – EDT 30 ml (Toaletní voda),
  • Květinová vůně pro děti,
  • Parfémy EP Line prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému EP Line Disney Frozen II – EDT 30 ml

Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě.

Vonné složky parfému

Také parfémy EP Line charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém EP Line Disney Frozen II – EDT 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

květiny

Srdce

ovoce

Základ

pižmo

Kde koupit originální parfémy EP Line?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém EP Line Disney Frozen II – EDT 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky EP Line.

Koupit parfém

Recenze parfému EP Line Disney Frozen II – EDT 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem EP Line Disney Frozen II – EDT 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky EP Line. Napsat recenzi »

Napsat komentář