Parfém EP Line Eau My Dino – EDT 30 ml

  • Parfém EP Line Eau My Dino – EDT 30 ml (Toaletní voda),
  • Citrusová vůně pro děti,
  • Parfémy EP Line prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému EP Line Eau My Dino – EDT 30 ml

Vstupte otevřenou bránou do říše dinosaurů díky kosmetickým produktům značky Eau My Dino. S prvním přivoněním se můžete těšit na spojení svěžího grapefruitu a mandarinky. V srdci toaletní vody se ukrývá růže a základ patří santatovému dřevu.

Vonné složky parfému

Také parfémy EP Line charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém EP Line Eau My Dino – EDT 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

grapefruit, mandarinka

Srdce

růže

Základ

santalové dřevo

Kde koupit originální parfémy EP Line?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém EP Line Eau My Dino – EDT 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky EP Line.

Koupit parfém

Recenze parfému EP Line Eau My Dino – EDT 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem EP Line Eau My Dino – EDT 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky EP Line. Napsat recenzi »

Napsat komentář