Parfém Escada Flor Del Sol – EDT 30 ml

  • Parfém Escada Flor Del Sol – EDT 30 ml (Toaletní voda),
  • Flor Del Sol vůně pro ženy,
  • Parfémy Escada prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Escada Flor Del Sol – EDT 30 ml

Dámská toaletní voda od značky Escada je limitovanou edicí pro letní prázdniny. Slaví svobodu a přátelství. Evokuje slunečný letní útek od reality.
Vůně byla vydána v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Escada charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Escada Flor Del Sol – EDT 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

koktejl tequila Sunrise

Srdce

jiřina

Základ

santalové dřevo

Kde koupit originální parfémy Escada?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Escada Flor Del Sol – EDT 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Escada.

Koupit parfém

Recenze parfému Escada Flor Del Sol – EDT 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem Escada Flor Del Sol – EDT 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Escada. Napsat recenzi »

Napsat komentář