Parfém Etro Io Myself – EDP 100 ml

  • Parfém Etro Io Myself – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně unisex,
  • Parfémy Etro prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Etro Io Myself – EDP 100 ml

Io Myself je luxusní, orientálně-dřevitá vůně pro muže i ženy. Hlavu tvoří bergamot, mandarinka, citrus a papyrus. V srdci ucítíte kombinaci šafránu, cedru a turecké červené růže. Kompozici uzavírá pryskyřice labdanum, agarové dřevo a okrasný subtropický keř sturač.
Na trh byla uvedena v roce 2015.

Vonné složky parfému

Také parfémy Etro charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Etro Io Myself – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, mandarinka, citron, papyrus

Srdce

turecká červená růže, šafrán, cedr

Základ

sturač, labdanum, agarové dřevo (oud)

Kde koupit originální parfémy Etro?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Etro Io Myself – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Etro.

Koupit parfém

Recenze parfému Etro Io Myself – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Etro Io Myself – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Etro. Napsat recenzi »

Napsat komentář