Parfém Etro Vicolo Fiori – EDT 100 ml

  • Parfém Etro Vicolo Fiori – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Etro prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Etro Vicolo Fiori – EDT 100 ml

Vicolo Fiori je luxusní květinově-ovocná vůně pro ženy. V úvodu se rozvoní kombinací mandarinky a modrých zvonků. Poté přejde do srdce tvořeného lotusem, lekníme, bramboříkem, šípkovou růží, ylang-ylang, bílou broskví a cukrovým melounem. Základ dotváří pižmo, kosatec, sladká vanilka, hřejivá ambra a santalové dřevo.
Na trh byla uvedena v roce 1996.
 

Vonné složky parfému

Také parfémy Etro charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Etro Vicolo Fiori – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mandarinka, zvonek

Srdce

lotus, leknín, brambořík, šípková růže, ylang-ylang, bílá broskev, cukrový meloun

Základ

pižmo, kosatec, vanilka, ambra, santalové dřevo

Kde koupit originální parfémy Etro?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Etro Vicolo Fiori – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Etro.

Koupit parfém

Recenze parfému Etro Vicolo Fiori – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Etro Vicolo Fiori – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Etro. Napsat recenzi »

Napsat komentář