Parfém Fendi Furiosa – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Fendi Furiosa – EDP – TESTER 100 ml (Testery parfémů),
  • Orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Fendi prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Fendi Furiosa – EDP – TESTER 100 ml

Furiosa od značky Fendi je orientálně-květinová vůně pro ženy uvedená na trh v roce 2014. Hlavu tvoří kalabrijský bergamot a růžový pepř, v srdci se snoubí zajímavá kombinace čekanky, jasmínu a gardénie. Kompozici uzavírá ambra, kadidlo a guajakové dřevo.

Vonné složky parfému

Také parfémy Fendi charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Fendi Furiosa – EDP – TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

kalabrijský bergamot, růžový pepř

Srdce

čekanka, jasmín, gardénie

Základ

ambra, kadidlo, guajakové dřevo

Kde koupit originální parfémy Fendi?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Fendi Furiosa – EDP – TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Fendi.

Koupit parfém

Recenze parfému Fendi Furiosa – EDP – TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Fendi Furiosa – EDP – TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Fendi. Napsat recenzi »

Napsat komentář