Parfém Givenchy Eau De Givenchy Rosée – EDT 1 ml – vzorek s rozprašovačem

  • Parfém Givenchy Eau De Givenchy Rosée – EDT 1 ml – vzorek s rozprašovačem (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Givenchy prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Givenchy Eau De Givenchy Rosée – EDT 1 ml – vzorek s rozprašovačem

Toaletní voda Eau De Givenchy Rosée je úžasná pro všechny ženy a do jakéhokoli počasí. Jako první vstupuje do hry vohokvětka a šťavnatá mandarinka. Dále vůně pokračuje květinově – jasmín, růže a vodní hyacint. Kompozici ukončuje pižmo a pačuli. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. Nosem této vůně je Francois Demachy.

Vonné složky parfému

Také parfémy Givenchy charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Givenchy Eau De Givenchy Rosée – EDT 1 ml – vzorek s rozprašovačem a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

vonokvětka, mandarinka

Srdce

jasmín, vodní hyacint, růže

Základ

pižmo, pačuli

Kde koupit originální parfémy Givenchy?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Givenchy Eau De Givenchy Rosée – EDT 1 ml – vzorek s rozprašovačem, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Givenchy.

Koupit parfém

Recenze parfému Givenchy Eau De Givenchy Rosée – EDT 1 ml – vzorek s rozprašovačem

Máte zkušenosti s parfémem Givenchy Eau De Givenchy Rosée – EDT 1 ml – vzorek s rozprašovačem? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Givenchy. Napsat recenzi »

Napsat komentář