Parfém Givenchy Gentleman (2017) – EDT miniatura 6 ml

  • Parfém Givenchy Gentleman (2017) – EDT miniatura 6 ml (Miniatura),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Givenchy prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Givenchy Gentleman (2017) – EDT miniatura 6 ml

Gentleman z roku 2017 je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Hlavu tvoří hruška, kardamom a ananas. V čistě květinovém srdci ucítíte levanduli společně s kosatcem a pelargonií. Kompozici uzavírá pačuli, kůže a sladká vanilka.

Vonné složky parfému

Také parfémy Givenchy charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Givenchy Gentleman (2017) – EDT miniatura 6 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

hruška, kardamom, ananas

Srdce

levandule, kosatec, pelargonie

Základ

pačuli, kůže, vanilka

Kde koupit originální parfémy Givenchy?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Givenchy Gentleman (2017) – EDT miniatura 6 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Givenchy.

Koupit parfém

Recenze parfému Givenchy Gentleman (2017) – EDT miniatura 6 ml

Máte zkušenosti s parfémem Givenchy Gentleman (2017) – EDT miniatura 6 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Givenchy. Napsat recenzi »

Napsat komentář