Parfém Givenchy Gentleman Cologne – EDT 1 ml – vzorek

  • Parfém Givenchy Gentleman Cologne – EDT 1 ml – vzorek (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Givenchy prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Givenchy Gentleman Cologne – EDT 1 ml – vzorek

Čistá a radikální, svěžest Gentleman Cologne je inovována se základem z citrónu, bergamotu a oleje z pomerančového listí. Pak stačí jen chvíli vyčkat, než se naplno projeví osvěžující tóny duhovky, vetiver a rozmarýn. Nakonec si užijete vůni ambroxanu a pižma.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Givenchy charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Givenchy Gentleman Cologne – EDT 1 ml – vzorek a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

olej z pomerančového listí, citrón, bergamot

Srdce

duhovka, vetiver, rozmarýn

Základ

ambroxan, pižmo

Kde koupit originální parfémy Givenchy?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Givenchy Gentleman Cologne – EDT 1 ml – vzorek, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Givenchy.

Koupit parfém

Recenze parfému Givenchy Gentleman Cologne – EDT 1 ml – vzorek

Máte zkušenosti s parfémem Givenchy Gentleman Cologne – EDT 1 ml – vzorek? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Givenchy. Napsat recenzi »

Napsat komentář