Parfém Givenchy Gentlemen Only – miniatura EDT 3 ml

  • Parfém Givenchy Gentlemen Only – miniatura EDT 3 ml (Miniatura),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Givenchy prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Givenchy Gentlemen Only – miniatura EDT 3 ml

Vůně Gentlemen Only od značky Givenchy je dřevitá, orientální vůně pro muže, která v sobě v úvodu ukrývá listy břízy, muškátový oříšek, růžový pepř a mandarinku. V srdci se nachází vetiver, pačuli a cedrové dřevo a v závěru vůni fixuje kadidlo a pižmo.
Na trh byla uvedena v roce 2013.

Vonné složky parfému

Také parfémy Givenchy charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Givenchy Gentlemen Only – miniatura EDT 3 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

listy břízy, muškátový oříšek, růžový pepř, mandarinka

Srdce

vetiver, pačuli, cedrové dřevo

Základ

kadidlo, pižmo

Kde koupit originální parfémy Givenchy?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Givenchy Gentlemen Only – miniatura EDT 3 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Givenchy.

Koupit parfém

Recenze parfému Givenchy Gentlemen Only – miniatura EDT 3 ml

Máte zkušenosti s parfémem Givenchy Gentlemen Only – miniatura EDT 3 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Givenchy. Napsat recenzi »

Napsat komentář