Parfém Givenchy Live Irrésistible – EDP TESTER 75 ml

  • Parfém Givenchy Live Irrésistible – EDP TESTER 75 ml (Testery parfémů),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Givenchy prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Givenchy Live Irrésistible – EDP TESTER 75 ml

Live Irrésistible je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje ananas, grep, tangerinku a okvětní plátky růží. V srdci se rozvoní růže, marakuja a pepř. Základ tvoří ambra, pižmo, kosatec orris, pačuli, pralinka a vanilka.
Na trh byla uvedena v roce 2015.

Vonné složky parfému

Také parfémy Givenchy charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Givenchy Live Irrésistible – EDP TESTER 75 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

ananas, okvětní plátky růží, grep, tangerinka

Srdce

růže, pepř, marakuja

Základ

ambra, pižmo, orris, pačuli, pralinka, vanilka

Kde koupit originální parfémy Givenchy?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Givenchy Live Irrésistible – EDP TESTER 75 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Givenchy.

Koupit parfém

Recenze parfému Givenchy Live Irrésistible – EDP TESTER 75 ml

Máte zkušenosti s parfémem Givenchy Live Irrésistible – EDP TESTER 75 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Givenchy. Napsat recenzi »

Napsat komentář