Parfém Givenchy Live Irrésistible Rosy Crush – EDP 1 ml – vzorek s rozprašovačem

  • Parfém Givenchy Live Irrésistible Rosy Crush – EDP 1 ml – vzorek s rozprašovačem (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Givenchy prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Givenchy Live Irrésistible Rosy Crush – EDP 1 ml – vzorek s rozprašovačem

Live Irrésistible Rosy Crush je ryze ženská květinová vůně. í. Vychutnejte si každičký moment, s Live Irrésistible Rosy Crush od Givenchy bude nekonečný! Na začátku ucítíte goji, citrón, pomeranč, růžový pepř a bergamot. Poté se otevře srdce květinovými tóny. A konec provoní vanilka, pižmo, pačuli a ambroxan.Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Givenchy charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Givenchy Live Irrésistible Rosy Crush – EDP 1 ml – vzorek s rozprašovačem a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

goji, citrón, pomeranč, růžový pepř, bergamot

Srdce

pivoňka, růže

Základ

vanilka, pižmo, pačuli, ambroxan

Kde koupit originální parfémy Givenchy?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Givenchy Live Irrésistible Rosy Crush – EDP 1 ml – vzorek s rozprašovačem, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Givenchy.

Koupit parfém

Recenze parfému Givenchy Live Irrésistible Rosy Crush – EDP 1 ml – vzorek s rozprašovačem

Máte zkušenosti s parfémem Givenchy Live Irrésistible Rosy Crush – EDP 1 ml – vzorek s rozprašovačem? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Givenchy. Napsat recenzi »

Napsat komentář