Parfém Givenchy Organza – EDP TESTER 50 ml

  • Parfém Givenchy Organza – EDP TESTER 50 ml (Testery parfémů),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Givenchy prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Givenchy Organza – EDP TESTER 50 ml

Smyslný a mýtický parfém spojující eleganci s opovážlivostí a čistotu se smyslností. Současný parfém, který čerpá z uměleckého a kulturního dědictví výjimečného charakteru, je jakýmsi pojítkem mezi minulostí a budoucností. Organza je oslavou ženské věčnosti.
Vůně byla uvedena na trh v roce 1996.

Vonné složky parfému

Také parfémy Givenchy charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Givenchy Organza – EDP TESTER 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

zimolez, pivoňka, růže

Srdce

tuberóza, gardénie, ylang-ylang

Základ

jantar, muškátový oříšek, muškátový květ, vanilka, cedrové dřevo

Kde koupit originální parfémy Givenchy?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Givenchy Organza – EDP TESTER 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Givenchy.

Koupit parfém

Recenze parfému Givenchy Organza – EDP TESTER 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Givenchy Organza – EDP TESTER 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Givenchy. Napsat recenzi »

Napsat komentář