Parfém Givenchy Pí – EDT- TESTER 100 ml

  • Parfém Givenchy Pí – EDT- TESTER 100 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Givenchy prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Givenchy Pí – EDT- TESTER 100 ml

Muž používající Givenchy Pí nám neustále uniká, ale neustále jej objevujeme, je ztělesněním největšího svůdce. Tento muž je objevitelem, má nadání pro vědu. Pí vypovídá o jeho vůli jednat, a také o jeho touhách dosáhnout krajních extrémů.
Vůně byla na trh uvedena v roce 1998.

Vonné složky parfému

Také parfémy Givenchy charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Givenchy Pí – EDT- TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

rozmarýn, mandarinka, estragon, bazalka

Srdce

benzoin, mandle, fazole Tonka

Základ

cedrové dřevo, hnědý cukr, vanilka

Kde koupit originální parfémy Givenchy?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Givenchy Pí – EDT- TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Givenchy.

Koupit parfém

Recenze parfému Givenchy Pí – EDT- TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Givenchy Pí – EDT- TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Givenchy. Napsat recenzi »

Napsat komentář