Parfém Gloria Vanderbilt Jardin A New York – EDP 100 ml

  • Parfém Gloria Vanderbilt Jardin A New York – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Gloria Vanderbilt prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Gloria Vanderbilt Jardin A New York – EDP 100 ml

Jardin A New York je květinová vůně pro ženy. Hlava obsahuje esenci z listů hořkého pomeranče (petitgrain) a gardénii. V srdci se rozvoní omanný jasmín společně s pivoňkou a esencí z květů hořkého pomeranče (neroli). Na závěr se o slovo přihlásí hřejivá ambra a dřevitý cedr.
Na trh byla uvedena v roce 2016.

Vonné složky parfému

Také parfémy Gloria Vanderbilt charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Gloria Vanderbilt Jardin A New York – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

petitgrain, gardénie

Srdce

jasmín, pivoňka, neroli

Základ

cedr, ambra

Kde koupit originální parfémy Gloria Vanderbilt?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Gloria Vanderbilt Jardin A New York – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Gloria Vanderbilt.

Koupit parfém

Recenze parfému Gloria Vanderbilt Jardin A New York – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Gloria Vanderbilt Jardin A New York – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Gloria Vanderbilt. Napsat recenzi »

Napsat komentář