Parfém Gucci Bloom Nettare Di Fiori – EDP 30 ml

  • Parfém Gucci Bloom Nettare Di Fiori – EDP 30 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Gucci prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Gucci Bloom Nettare Di Fiori – EDP 30 ml

Bloom Nettare Di Fiori je dámská květinová vůně z řady Gucci Bloom. Otevírá se kombinací růže a štiplavého zázvoru, poté přechází do čistě květinového srdce tvořeného tuberózou, jasmínem a zimolezem, aby tuto kompozici zakončila tóny pižma, pačuli a vonokvětky (osmanthus). Na trh byla uvedena v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Gucci charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Gucci Bloom Nettare Di Fiori – EDP 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

růže, zázvor

Srdce

tuberóza, zimolez, jasmín

Základ

pačuli, pižmo, osmanthus

Kde koupit originální parfémy Gucci?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Gucci Bloom Nettare Di Fiori – EDP 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Gucci.

Koupit parfém

Recenze parfému Gucci Bloom Nettare Di Fiori – EDP 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem Gucci Bloom Nettare Di Fiori – EDP 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Gucci. Napsat recenzi »

Napsat komentář