Parfém Gucci Guilty Absolute Pour Femme – EDP 90 ml

  • Parfém Gucci Guilty Absolute Pour Femme – EDP 90 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Gucci prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Gucci Guilty Absolute Pour Femme – EDP 90 ml

Guilty Absolute Pour Femme je chyprově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje červený pepř, bergamot a ostružina. V srdci ucítíte růži, cypřiš, vetiver a dřevité tóny. Kompozici uzavírá ambra a pačuli. 
Na trh byla uvedena v roce 2017.

Vonné složky parfému

Také parfémy Gucci charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Gucci Guilty Absolute Pour Femme – EDP 90 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

ostružina, bergamot, růžový pepř

Srdce

růže, cypřiš, dřevité tóny, vetiver

Základ

ambra, pačuli

Kde koupit originální parfémy Gucci?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Gucci Guilty Absolute Pour Femme – EDP 90 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Gucci.

Koupit parfém

Recenze parfému Gucci Guilty Absolute Pour Femme – EDP 90 ml

Máte zkušenosti s parfémem Gucci Guilty Absolute Pour Femme – EDP 90 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Gucci. Napsat recenzi »

Napsat komentář