Parfém Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum – EDP 50 ml

  • Parfém Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně pro muže,
  • Parfémy Gucci prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum – EDP 50 ml

Guilty Pour Homme Eau de Parfum je skvělý pro muže všech typů. Po začátku ucítíte rozkvetlou růži a pálivou chilli papričku. V srdci této skvělé vůně ucítíte noroli, pomerančový květ a smyslnou levanduli. A kompozici uzavírá cedrové dřevo a pačuli. Tato vůně nemůže chybět na žádném toaletním stolku. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.
 

Vonné složky parfému

Také parfémy Gucci charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

růže, paprička

Srdce

neroli, pomerančový květ, levandule

Základ

cedrové dřevo, pačuli

Kde koupit originální parfémy Gucci?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Gucci.

Koupit parfém

Recenze parfému Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Gucci. Napsat recenzi »

Napsat komentář