Parfém Gucci Mémoire D´Une Odeu – EDP 60 ml

  • Parfém Gucci Mémoire D´Une Odeu – EDP 60 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Gucci prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Gucci Mémoire D´Une Odeu – EDP 60 ml

Mémoire D´Une Odeu je unisexová vůně, která byla uvedená na trh v roce 2019. Otevírá se tóny hořkých mandlí a heřmánku. V srdci ucítíte kombinaci pižma a jasmínu. Kompozici uzavírá sladká vanilka, santalové a cedrové dřevo. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Gucci charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Gucci Mémoire D´Une Odeu – EDP 60 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

heřmánek, hořké mandle

Srdce

jasmín, pižmo, indický jasmín

Základ

santalové dřevo, vanilka, cedr

Kde koupit originální parfémy Gucci?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Gucci Mémoire D´Une Odeu – EDP 60 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Gucci.

Koupit parfém

Recenze parfému Gucci Mémoire D´Une Odeu – EDP 60 ml

Máte zkušenosti s parfémem Gucci Mémoire D´Une Odeu – EDP 60 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Gucci. Napsat recenzi »

Napsat komentář