Parfém Guerlain Aqua Allegoria Coconut Fizz – EDT 75 ml

  • Parfém Guerlain Aqua Allegoria Coconut Fizz – EDT 75 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Guerlain prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Guerlain Aqua Allegoria Coconut Fizz – EDT 75 ml

Aqua Allegoria Coconut Fizz z kolekce Aqua Allegoria je aromaticko-ovocná vůně pro ženy i muže. Otevírá se kombinací bergamotu a kokosu. V srdci se snoubí frézie s vodním ovocem. Na závěr ucítíte santalové dřevo a fazoli tonka. Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Guerlain charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Guerlain Aqua Allegoria Coconut Fizz – EDT 75 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

kokos, bergamot

Srdce

vodní ovoce, frézie

Základ

santalové dřevo, fazole tonka

Kde koupit originální parfémy Guerlain?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Guerlain Aqua Allegoria Coconut Fizz – EDT 75 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Guerlain.

Koupit parfém

Recenze parfému Guerlain Aqua Allegoria Coconut Fizz – EDT 75 ml

Máte zkušenosti s parfémem Guerlain Aqua Allegoria Coconut Fizz – EDT 75 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Guerlain. Napsat recenzi »

Napsat komentář