Parfém Guerlain Bois Mystérieux – EDP 125 ml

  • Parfém Guerlain Bois Mystérieux – EDP 125 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Guerlain prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Guerlain Bois Mystérieux – EDP 125 ml

Bois Mystérieux z kolekce Les Absolus D´Orient je kožená vůně pro muže i ženy. Hlavu tvoří essence z květů hořkého pomeranče (neroli) a vavřín. Srdce obsahuje jasmín, atlaský cedr a pačuli. V základu ucítíte myrhu a kůži. Na trh byla uvedena v roce 2019.
 

Vonné složky parfému

Také parfémy Guerlain charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Guerlain Bois Mystérieux – EDP 125 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

neroli, vavřín

Srdce

atlaský cedr, pačuli, jasmín

Základ

kůže, myrha

Kde koupit originální parfémy Guerlain?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Guerlain Bois Mystérieux – EDP 125 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Guerlain.

Koupit parfém

Recenze parfému Guerlain Bois Mystérieux – EDP 125 ml

Máte zkušenosti s parfémem Guerlain Bois Mystérieux – EDP 125 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Guerlain. Napsat recenzi »

Napsat komentář