Parfém Guerlain Cuir Intense – EDP 125 ml

  • Parfém Guerlain Cuir Intense – EDP 125 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Guerlain prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Guerlain Cuir Intense – EDP 125 ml

Cuir Intense z kolekce Les Absolus D´Orient je vůně pro ženy i muže. Hlavu tvoří vonokvětka (osmanthus) a ylang-ylang. Srdce obsahuje kůži a pižmo. V základu ucítíte virginský cedr, tabák a santalové dřevo. Na trh byla uvedena v roce 2019.
 

Vonné složky parfému

Také parfémy Guerlain charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Guerlain Cuir Intense – EDP 125 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

osmanthus, ylang-ylang

Srdce

kůže, pižmo

Základ

virginský cedr, santalové dřevo, tabák

Kde koupit originální parfémy Guerlain?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Guerlain Cuir Intense – EDP 125 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Guerlain.

Koupit parfém

Recenze parfému Guerlain Cuir Intense – EDP 125 ml

Máte zkušenosti s parfémem Guerlain Cuir Intense – EDP 125 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Guerlain. Napsat recenzi »

Napsat komentář